ما

که هستیم؟

بکروناب جزء اولین برندها در زمینه تولید و فروش محصولات گیاهی تخصصی در زمینه زیبایی و غذای سالم است.از سال ۱۳۷۹ پرورش گیاهان دارویی تخصص خانوادگی ما بوده و از سال ۱۳۸۵ بصورت آکادمیک و علمی در این زمینه تحقیقات را آغاز کردیم.
اکنون با تلفیقی از تجربه ی پدران و دانش روز به صورت تخصصی روی تولید و صادرات محصولات گیاهی جایگزین برای مواد شیمیایی مضر در بخش زیبایی و خوراکی،فعالیت میکنیم.
تیم بکروناب با ترکیبی از افراد متخصص در رشته های داروسازی گیاهی،متخصص تکنولوژی تولید مواد غذایی،پزشک طب سنتی و کیمیاگری در ایران و ترکیه محصولاتی نوین در عرصه ی سلامت بر پایه تفکر سالم زیستن،عشق و دانش تولید و صادر میکند.

چرا

انتخاب شما هستیم؟

داروسازی گیاهی
100%
متخصص تکنولوژی تولید مواد غذایی
87%
پزشک طب سنتی و کیمیاگری
93%

ما کاری را انجام می دهیم که در آن تخصص داریم

0 +
مشتری ثابت
0
متخصص امور گیاهی
0
محصول منحصر به فرد
0
شعبه در ایران و جهان

چشم انداز بکروناب

بکروناب با بهره‌گیری از متخصصین طب سنتی خود در نظر دارد، با ارائه محصولات کاملا گیاهی سلامت مشتریان خود را تضمین نماید. تمامی محصولات به دلیل عدم استفاده از محصولات شیمیایی یک گام بزرگ در جهت سلامت شهروندان برداشته است به همین منظور بکروناب در نظر دارد با ارائه محصولات گیاهی بیشتر، نیاز مشتریان به استفاده از محصولات گیاهی را به کمترین میزان ممکن برساند. امیدواریم بتوانیم یک گامی بزرگ در جهت سلامت شهروندان عزیز برداریم.

ویژگی‌های برتر بکروناب

محصولات کاملا گیاهی

بکروناب بیشترین محصولات گیاهی را در محصولات خود دارد

متخصص تولید مواد غذایی

بکروناب با بهره گیری از متخصصین دارویی, مواد غذایی طبیعی را تولید میکند

22 سال تجربه

تیم متخصص ما از سال 1379 تا کنون مشغول تولید و عرضه محصولات گیاهی بوده است

بهره گیری از طب سنتی

بکروناب در محصولات خود از طب سنتی برای درمان، تقویت و پیشگیری از بیماری استفاده میکند.